Bazény Mary

Sealife Reefmaster Rm-4k

Sealife Reefmaster RM-4K je špičková kamera pro potápěče, která nabízí neuvěřitelnou kvalitu záznamu pod vodou. S rozlišením 4K a vodotěsností až do hloubky 40 metrů, tato kamera zachytí každý detail pod vodou. S jednoduchým ovládáním a širokoúhlým objektivem je RM-4K ideální pro amatérské i profesionální potápěče. Objednejte si Sealife Reefmaster RM-4K ještě dnes a zachyťte svět pod hladinou jako nikdy předtím!
EAN: 77068413509
Sealife Reefmaster Rm-4k
Ověřit dostupnost
Značka: Sealife
9 750

Jedinečné ergonomické pouzdro bylo speciálně navrženo pro použití pod vodou, zatímco pouzdro se snadno drží a používá i jednou rukou, odolné pouzdro má také jedinečný uzavírací systém – šroub „Pressure Lock“, který vyvíjí optimální množství tlaku na těsnící O-kroužek pouzdra.

Vodotěsné pouzdro ukrývá malou vnitřní kameru a vedle kamery také uchovává silné vysoušecí činidlo zvané „Moisture Muncher“, které zabraňuje vnitřnímu zamlžování způsobené teplem a vlhkostí zachycenými uvnitř pouzdra. Obsahuje kompaktní vyjímatelnou vnitřní kameru a robustní vnější pouzdro, které lze snadno namontovat na základnu pro světla nebo jej lze stejně snadno držet v ruce díky tvarovanému ergonomickému tělu. Díky snadnému systému ovládání se 4 tlačítky je zachycení akce velice snadné.

ReefMaster nabízí možnost sdílení přes WiFi, takže můžete bezdrátově prohlížet, stahovat a sdílet obrázky a videa do chytrého telefonu nebo tabletu pomocí bezplatné aplikace. S rozšiřitelnou pamětí ReefMaster RM-4K můžete používat paměťové karty Micro SDHC až do 128 GB, což vám zajistí dostatek prostoru pro natáčení a ukládání veškerého obsahu. Má také funkci časosběrného snímání – natáčení v nastavených časových intervalech a ukládání jako videosoubor nebo série statických snímků.

Kompaktní RM-4K je snadno rozšiřitelný o oblíbené příslušenství SeaLife, včetně jednoho nebo dvou světel Sea Dragon Photo/Video/Dive a super makro objektivu. Jeho 2,0” TFT barevný LCD displej vytváří ostrý a snadno viditelný displej na malém fotoaparátu. ReefMaster RM-4K obsahuje vnitřní kameru ReefMaster 4K, pouzdro pro podvodní kameru ReefMaster, popruh na zápěstí, 30”/75cm USB kabel a pouzdro na fotoaparát.

14 Megapixel Panasonic®  CMOS sensor
4K Ultra HD / 30 fps 
1080P Full HD / 60 fps
140° Fisheye lens
2.0″ TFT color LCD display
2 Digital colour correction filters
40m Depth rating
Easy to operate with 4 buttons
Recharcheable batterypack
Focus from 30cm to infinity
Timelaps
WiFi 
Micro HDMI
1/4 2″ Tripod mount
Micro SD card (max. 128GB)