Solární ohřev Pyramida Sun (Poškozený obal) | 107410611

Zcela unikátní produkt Solární ohřev Pyramida Sun (Poškozený obal) | 107410611 od dodavatele se skvělou pověstí Marimex jednoduše pořídíte v naší nabídce za super peníze! Aktuálně výhodně za 1 890 Kč.
Solární ohřev Pyramida Sun (Poškozený obal) | 107410611
Značka: Marimex
1 890 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady, kde není prostor na ploché solární ohřevy.
Součástí balení je solární ohřev, vrchní plastový kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.Upozornění: u tohoto produktu je poškozený obal přepravou. Obsah balení je kompletní a bazén je nepoškozený. 

Výhody solárních ohřevů

Prodloužení koupací sezóny

Solární ohřev učiní koupání komfortnějším a prodlouží koupací sezónu o několik týdnů. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

Nulové provozní náklady

Pouze díky působení slunečních paprsků a průtoku vody umožní solární ohřev ohřát vodu v bazénu až o 6 °C, a to doslova zadarmo.

Snadná instalace

Solární ohřev lze jednoduše napojit na jakýkoliv bazén. Pro jeho instalaci není třeba žádných stavebních úprav a k provozu je uzpůsoben okamžitě.