Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 2,5 m | 10400146

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním... více informací »
Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 2
Značka: Marimex
299 Kč
Ověřit dostupnost
Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním...

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu.

Plachta patří k nepostradatelnému příslušenství každého bazénu. Můžete ale zvolit takovou, která má ještě výhody navíc. Solární plachta nejen eliminuje spad nečistot do bazénu, ale také snižuje náklady na spotřebu vody a bazénové dezinfekce, zabraňuje tepelným ztrátám a vodu v bazénu prohřívá. Každý typ solární plachty má však jiné přednosti a na vodu působí různým způsobem.

Solární plachta je vyrobena z modré bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.
 

Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 2,5 m. 

Proč vybrat tuto solární plachtu

Propouští sluneční paprsky do vody a díky tomu prohřívá celý obsah bazénu.

Barevně splývá s hladinou vody a po estetické stránce působí přirozeně.

Zabraňuje odpařování vody a tím šetří náklady na bazénovou chemii.

Chrání bazén před nečistotami a prodlužuje koupací sezónu.

 
Rozměrová odchylka:
Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.Tento výjimečný kousek Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 2,5 m | 10400146 je k dispozici bez obtíží tu na našem webu umístěný v kategorii zastřešení a zakrytí bazénů! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této sekce za báječnou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na další skvělé kousky od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka Marimex svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Akční a ve slevě produkt Solární plachta modrá pro bazény s Ø hladiny 2,5 m | 10400146 od společnosti Marimex naleznete tady nyní se slevou. Nyní lze objednat jen za 299 Kč.