Solární plachta modrostříbrná pro bazény s Ø hladiny 4,5 m | 10400338

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním... více informací »
Solární plachta modrostříbrná pro bazény s Ø hladiny 4
Značka: Marimex
890 Kč
Ověřit dostupnost
Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním...

Sluneční paprsky prostupují solární plachtou a ohřívají vodu bezprostředně pod hladinou. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu vody. V noci zamezují odparu vody, chemických prostředků a ochlazování vody. Solární plachta také částečně chrání proti spadu nečistoto do bazénu. Solární plachta je vyrobena z modrostříbrné bublinkové polyetylénové tepelně izolační plachty.
 

Solární plachta je vhodná pro všechny bazény s průměrem hladiny 4,5 m. Síla plachty je 140 micronů.
 
Rozměrová odchylka:
Povolená rozměrová odchylka je ±2 %.
Proč vybrat tuto solární plachtu

Modrá strana propouští do vody sluneční paprsky a prohřívá obsah bazénu.

Stříbrná strana aktivuje skleníkový efekt. Odráží teplo a zadržuje ho ve vodě.

Nepropouští UV záření, které způsobuje rozpad bazénové chemie a růst řas.

Zabraňuje odpařování vody a tím šetří náklady na bazénovou chemii.

Chrání bazén před nečistotami a prodlužuje koupací sezónu.

Výhody solárních plachet

Komfortní koupání

Díky solární plachtě se komfort teplé vody stane standardem i mimo letní měsíce. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

V souladu s přírodou

Solární plachta dokáže působením slunečních paprsků snadno prohřát vodu pod hladinou. Bublinky fungují jako čočky, a tak při slunečním záření zvyšují celkovou teplotu vody.

Nečistoty nemají šanci

Při pravidelném používání solární plachta zamezuje spadu nečistot do bazénu a minimalizuje odpařování vody, čímž snižuje ztráty aplikované bazénové chemie. Oblíbený a akční produkt Solární plachta modrostříbrná pro bazény s Ø hladiny 4,5 m | 10400338 máte možnost pořídit jednoduše na našich stránkách zařazený v rubrice ohřívače vody! Mrkněte na vyjímečné výrobky z této známé rubriky za výprodejovou cenu. To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Marimex dlouhodobě poskytuje skvělé produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Designový kus Solární plachta modrostříbrná pro bazény s Ø hladiny 4,5 m | 10400338 pocházející od značky Marimex snadno můžete pořídit u nás teď levně! Aktuálně v akci za 890 Kč.