Těsnění pro skimmer Olympic | 10905016

Náhradní těsnění pro skimmer Olympic. Lze jej použít pouze pro skimmery od společnosti Marimex. Těsnění se instaluje mezi... více informací »
Těsnění pro skimmer Olympic | 10905016
Značka: Marimex
219 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní těsnění pro skimmer Olympic. Lze jej použít pouze pro skimmery od společnosti Marimex. Těsnění se instaluje mezi...

Náhradní těsnění pro skimmer Olympic. Lze jej použít pouze pro skimmery od společnosti Marimex. Těsnění se instaluje mezi rámeček a stěnu bazénu. Těsnění je kompatibilní se skimmer Olympic, které má rozměry rámečku: vnitřní rámeček 150 x 140 mm, vnější 187 x 180 mm.  Super výrobek Těsnění pro skimmer Olympic | 10905016 jde koupit zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii bazény a doplňky! Připravili jsme nové kusy z této populární sekce za výprodejovou cenu. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Marimex svým zákazníkům nabízí top produkty.

Tento vynikající výrobek Těsnění pro skimmer Olympic | 10905016 s osvědčenou značkou Marimex snadno můžete pořídit u nás téměř zdarma. Akční cena od 219 Kč.