Trampolína Marimex 244 cm růžová + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000110

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno... více informací »
Trampolína Marimex 244 cm růžová + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000110
Značka: Marimex
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno...

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 50 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U. 

Odrazová plocha 
Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu.

Vnitřní ochranná síť  
Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

průměr: 203 cm
výška: 150 cm
průměr tyče: 25 mm
tloušťka tyče 1,2 mm
návlek tyče: měkčená pěna

Materiál a složení ochranných prvků

Konstrukce z kvalitní galvanizované oceli
Trubky a stojny: pozinkovaná ocel
Skákací plocha: PP (polypropylen)
Ochranná síť: PE (polyethylen)
Ochranný kryt pružin: EPE (expandable polyethylene) + vnitřní výstelka: PE (polyethylen) 

Bezpečnost
Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.

Nosnost:

maximální zatížení dle normy EN 71-14: 50 kg
maximální zatížení dle výrobce: 100 kg
maximální testované zatížení: 500 kg

Parametry:

maximální šířka trampolíny včetně tyčí ochranné sítě: 250 cm
minimální průměr plochy pro umístění trampolíny doporučený výrobcem: 400 cm
celková výška trampolíny včetně ochranné sítě v nejvyšším bodě: 218 cm

Výhody trampolín Marimex

Vnitřní ochranná síť

Výjimečnost vnitřní ochranné sítě spočívá v umístění v těsné blízkosti skákací plochy. Brání vypadnutí, kontaktu s rámem a šlápnutí do oblasti pružin.

Odrazová plocha

Skákací plocha je vyrobena z odolných a neabrazivních materiálů s vysokou životností. Vyniká speciální úpravou, která zabraňuje odření pokožky při pádu.

Certifikace bezpečnosti

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek. Bezpečnost trampolín je pro nás prioritou.

Další výhody trampolín Marimex

Bezpečnostní certifikace trampolín  
Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek.Tento unikátní výrobek Trampolína Marimex 244 cm růžová + ochranná můžete získat bezprostředně tu na stránkách v populární rubrice trampolíny. Nyní můžete koupit akční produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Marimex pro vás vyrábí vysoce kvalitní produkty

Neodolatelný produkt Trampolína Marimex 244 cm růžová + ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000110 od známého výrobce Marimex jednoduše pořídíte právě za akční cenu. V akci od 3 790 Kč.