Trampolína Marimex PREMIUM 244 cm + vnitřní ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000103

Nejmenší trampolína Marimex z řady Premium je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při... více informací »
Trampolína Marimex PREMIUM 244 cm + vnitřní ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000103
Značka: Marimex
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Nejmenší trampolína Marimex z řady Premium je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při...

Nejmenší trampolína Marimex z řady Premium je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 50 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U (celkem 6 nohou). 
 
Trampolíny Marimex Premium nevynikají pouze novým designem a barevností, ale také větší stabilitou, pevností a bezpečností. Zvýšené stability trampolín Marimex Premium je dosaženo pomocí vyššího počtu nohou. Bezpečnost zajišťují zesílené ochranné kryty pružin a nová technologie T-spojů. Vnitřní ochrannou síť podpírá osm dynamicky prohnutých tyčí a napnutou ji drží zpevněná horní obruč. Skákací plocha je vyrobena z velmi odolného a neabrazivního materiálu s vysokou životností.
Na bezpečnostní prvky trampolín Marimex Premium je kladen velký důraz, proto jsou řazeny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.
 

Odrazová plocha 
Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu.

Vnitřní ochranná síť  
Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

průměr: 201 cm
výška: 180 cm
průměr obruče: 25 mm
tloušťka obruče: 1,2 mm
pěnový rukáv stojny: měkčená pěna
rukáv: ribbon s poutkem

Materiál a složení ochranných prvků

Konstrukce z kvalitní galvanizované oceli s černým práškovým nátěrem
Trubky a stojny: pozinkovaná ocel, průměr 38 mm,  síla trubky rámu: 1,2 mm, síla trubky nohy: 1,2 mm
Skákací plocha: PP (polypropylen)
Ochranná síť: PE (polyethylen)
Ochranný kryt pružin: 650g PVC+12 mm EPE + PE

 

Přednosti trampolíny Marimex Premium

Nový design – oblé tvary
Barevná odlišnost (oranžový kryt pružin, černé rukávy, černé nohy)
Kryt pružin ze silnějšího, odolnějšího a lépe vypadajícího PVC
Zcela nový typ rukávů na stojny ochranné sítě (nahoře s poutkem na suchý zip = neshrnuje se), speciální materiál „ribbon“
Horní obruč ze silných trubek stejně jako rám
Horní obruč trampolíny spojena se stojnami pomocí T-spojů; T-spoje přispívají ke stabilitě trampolíny a snazší montáži
Aretační kolík na stojnách ochranné sítě, který brání vypadnutí tyčí

 

Bezpečnost
Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu.

Nosnost:

maximální zatížení dle normy EN 71-14: 50 kg
maximální zatížení dle výrobce: 100 kg

Parametry:

celková výška trampolíny včetně ochranné sítě v nejvyšším bodě: 234 cm

Výhody trampolín Marimex

Vnitřní ochranná síť

Výjimečnost vnitřní ochranné sítě spočívá v umístění v těsné blízkosti skákací plochy. Brání vypadnutí, kontaktu s rámem a šlápnutí do oblasti pružin.

Odrazová plocha

Skákací plocha je vyrobena z odolných a neabrazivních materiálů s vysokou životností. Vyniká speciální úpravou, která zabraňuje odření pokožky při pádu.

Certifikace bezpečnosti

Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek. Bezpečnost trampolín je pro nás prioritou.

Další výhody trampolín Marimex
Hodně žádaný výrobek Trampolína Marimex PREMIUM 244 cm + vnitřní ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000103 jde sehnat zrovna tu na stránkách ve známé sekci trampolíny. Nyní pořídíte unikátní produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Marimex vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Velmi žádaný kus Trampolína Marimex PREMIUM 244 cm + vnitřní ochranná síť + schůdky ZDARMA | 19000103 pocházející od značky Marimex jednoduše najdete tady a teď levně. Nabídka od 3 990 Kč.