Vratná tryska Olympic | 10940001

Náhradní vratná tryska pro skimmer Olympic. Trysku je možné použít pouze pro skimmer od společnosti Marimex. Instaluje se do dolní... více informací »
Vratná tryska Olympic | 10940001
Značka: Marimex
329 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní vratná tryska pro skimmer Olympic. Trysku je možné použít pouze pro skimmer od společnosti Marimex. Instaluje se do dolní...

Náhradní vratná tryska pro skimmer Olympic. Trysku je možné použít pouze pro skimmer od společnosti Marimex. Instaluje se do dolní části bazénové stěny.Zajímavý produkt Vratná tryska Olympic | lze sehnat aktuálně tady u nás umístěný v kategorii bazény a doplňky. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z naší sekce za nejnižší cenu. Oblíbená značka Marimex dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Vratná tryska Olympic | 10940001 pocházející od značky Marimex jednoduše pořídíte u nás právě za akční cenu. Nabídky od 329 Kč.