Závěsná kapsa k trampolíně – na boty | 19000912

Síťovaná kapsa s jednoduchým uchycením na trampolínu, do které pohodlně uschováte boty po dobu skákání na trampolíně. Do... více informací »
Závěsná kapsa k trampolíně - na boty | 19000912
Značka: Marimex
99 Kč
Ověřit dostupnost
Síťovaná kapsa s jednoduchým uchycením na trampolínu, do které pohodlně uschováte boty po dobu skákání na trampolíně. Do...

Síťovaná kapsa s jednoduchým uchycením na trampolínu, do které pohodlně uschováte boty po dobu skákání na trampolíně. Do kapsy lze odložit i mimo bot různé drobnosti.

Parametry:

rozměry: 77 x 48 cm
materiál: polyesterová síť Akční a ve slevě kousek můžete koupit nyní tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice fitness. Mrkněte na zcela nové zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu. To není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od výrobce Marimex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Marimex prodává vynikající sortiment.

Tento nejprodávanější produkt Závěsná kapsa k trampolíně - na boty | 19000912 originál od výrobce Marimex najdete na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nabídky od 99 Kč.