Závěsný skimmer | 10622003

Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a... více informací »
Závěsný skimmer | 10622003
Značka: Marimex
459 Kč
Ověřit dostupnost
Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a...

Skimmer pro sběr nečistot z hladiny bazénu. Skimmer se napojí na průchod stěnou bazénu pomocí šroubového adaptéru a hadice a zavěsí na stěnu nebo límec bazénu. V balení jsou adaptéry pro zavěšení na bazény Tampa, Florida, nebo Hawai.  Také je použijete použít pro bazény Intex a Bestway. Montáž je velmi jednoduchá a zvládne ji prakticky každý.  Díky skimmeru se z hladiny stahují nečistoty, které potom zachyti https://www.marimex.cz/bazenova-filtrace/. Upozornění:určeno pro filtrace o průtoku více než 3 m3/hod.  není určeno pro bazény Florida Grey a Intex Ultra frame
Součásti balení:

Skimmer
Adaptér na zavěšení – Tampa, Intex Easy Set
Adaptér na zavěšení –  Florida, Hawai, Intex Metal frame
Hrubé sítko skimmeru
Hadice na připojení k přechodce bazénu
Adaptér na přechodku k bazénu

  Super výrobek Závěsný skimmer | 10622003 jde koupit právě tu na našich stránkách umístěný v rubrice bazény a doplňky! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu.

Výjimečný kus Závěsný skimmer | 10622003 originál od výrobce Marimex jednoduše můžete získat tady nyní opravdu výhodně! Nabídky od 459 Kč.